2021 Yılı Güncel Boru Profil Sac Fiyat Listesi
YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.

2021 Güncel Boru Profil Fiyat Listesi | 11 Aralık 2020

(11 Aralık 2020 Tarihli değişen ve güncel olarak kullanılan yeni fiyat listeleri üzerinden birim fiyatlar verilmektedir.)

Boru ve Profiller ilgili standartlarda ve konstrüksiyon, yapı grubu sınıflarında, katalog ölçülerinde aşağıdaki gibi fiyat listesi olarak yer almaktadır.2021 Yılı GÜNCEL BORU PROFİL VE KONSTRÜKSİYON FİYAT LİSTESİ

Lütfen, yeni maliyet analizlerinizde boru - profil ve konstrüksiyon fiyatlarını yeni liste fiyatları üzerinden hesaplayınız!

En Hesaplı Boru - Profil - Hadde ve Sac Fiyat Seçeneklerinin Adresi

Ankara'da tüm sanayi merkezleri ve organize sanayi bölgeleri başta olmak üzere; en uygun boru, profil, sac ve hadde fiyatlarını , çevre iller dahil tüm Türkiye içinde bizden alabilirsiniz.
Demir Çelik ve tüm ürünler ile ilgili ağırlık, paket bilgisi, sertfika ve fiyat teklifi talebi için bize yazın, Ostim, Siteler mağaza ve depolarımızdan hemen biz sizi arayalım! Malzemelerinizi hemen sevk edelim...

Boru, Profil, Sac ve Hadde birim fiyatları ile ilgili hemen arayın; en uygun teklifi size iletelim.

Çağrı Merkezimiz : 444 0 245 | E-mail : yilmazboru@yakupyilmazboru.com

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri her zaman hızla teklif alabilir ve sipariş edebilirsiniz.