Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245
Yücel Boru Güncel Fiyat Listeleri

Yücel Boru Güncel Fiyat Listeleri

Yakup Yılmaz Boru Profil olarak, Yücel Boru ürünlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Tüm profil çeşitlerini, sanayi boruları ve konstrüksiyon profilleri, özel şekilli (düz oval, elips, göz yaşı damlası, altıgen profil, omega vb) profil çeşitleri ihtiyaçlarınızı karşılamak ve detay bilgi için 444 0 245 telefonumuzdan yardım alabilirsiniz.

13 Ocak 2024 Tarihli Yücel Boru Güncel Fiyat Listesi pdf olarak indirilebilir, liste fiyatları ve tüm kategorileri güncel olarak hesaplamalarınızda kullanabilirsiniz.

Yücel Boru Kimin?

Yücel Boru ve Profil Endüstrisi A.Ş., 1969'da Kocaeli'de kurulan ve üretim faaliyetlerini Gebze, Osmaniye ve Hatay'daki tesislerinde sürdüren sektöründe öncü bir firmadır. 2020'de Gebze'de devreye aldığı Hassas Boru tesisleri ile ürün yelpazesini genişletmiştir. Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Yücel Boru ve Yücel Grup, tecrübeli kadrosuyla lider üretici konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

Yakup Yılmaz Boru Profil A.Ş. olarak, Yücel Boru'nun geniş ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz.

Güncel Yücel Boru Fiyatları

Burada yer alan liste fiyatları üzerinden piyasa koşullarına bağlı olarak iskontolu fiyatlar için bizler ile iletişime geçebileceğinizi unutmayın!13 Ocak 2024 Tarihli Yücel Boru A.Ş. tarafından açıklanan ve güncel olarak kullanılan fiyat listesi Yücel Boru Liste Fiyatları pdf dosyası olarak indirebilirsiniz. Ayrıca, çalışmalarınızda faydalanmak üzere Yücel Boru Fiyat Listesi Excel (xlsx) olarak indirebilirsiniz.

Yücel Boru Ürünleri Fiyat Listeleri

Burada yer alan liste fiyatları üzerinden piyasa koşullarına bağlı olarak iskontolu fiyatlar için bizler ile iletişime geçebileceğinizi unutmayın!HR ProfillerTS EN 10219-1
HR ProfillerTS EN 10219-1
HR BorularTS EN 10219-1
HR BorularTS EN 10219-1
CR ProfillerTS EN 10305-5
CR ProfillerTS EN 10305-5
CR BorularTS EN 10305-3
CR BorularTS EN 10305-3
Whatsapp Yakup Yılmaz Müşteri Temsilcisi Teklif Al

Yücel Boru ticari profil grubu konstrüksiyon profilleri fiyat listeleri veya özel şekilli profiller için müşteri temsilcinizden hızla fiyat alabilir ve sipariş verebilirsiniz.


Neden Yücel Boru Ürünlerini Yakup Yılmaz Boru Profil'den Almalısınız?


Ankara'daki tüm sanayi merkezleri ve organize sanayi bölgeleri başta olmak üzere, çevre iller dahil tüm Türkiye içinde boru-profil-sac-hadde ve diğer tüm ürünler ile ilgili ağırlık, paket bilgisi, sertfika ve fiyat teklifi talebi için Ostim, Kazan ve Siteler mağaza ve depolarımızda sizlere desteğe hazırız; bize yazın ve biz sizi hemen arayalım!

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;