Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245
YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.

Demir Çelikte "Hesaplı Alışveriş"

1993 yılında Yakup YILMAZ tarafından kurulmuştur. Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız; sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendiren, rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış, ticari ahlakından ve kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren anlayışıyla sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

Demir Çelik Sektöründe, ticaretini doğru ve kurallara uygun yapan; dürüstlüğü ve çalışkanlığı kendisine düstur edinen bir firmadır. YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden; Güven, Kalite ve Sektördeki En İyi Hizmet prensibiyle dünden bugüne ilk günki heyecanla hizmet veren firmamız, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olup, artan ürün ve hizmet yelpazesiyle siz değerli müşteri ve dostlarımıza en uygun hizmeti vermeye devam etmektedir.

1993 yılında kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.

Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş., siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Ticarete başladığımız ilk günkü heyecanımızla...

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş., müşterilerimizi ve onların beklentilerini tüm süreçlerimizin merkezinde tutar, haklarını gözetir ve onlara değer katan anlayışıyla boru profil malzemelerinden hadde ürünlerine; yassı sac malzeme tedariğinden lazer kesim hizmetine varıncaya kadar en hesaplı alışverişin adresi ve diğer hizmetleri de dahil en doğru çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerine Ankara Siteler merkez ve depo, şubelerinden destek olmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen, güncel gelişmeleri yakından takip eden; yenilikçi ve çevreye duyarlı YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş., müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet veren bir firmadır.

Türkiye'nin her tarafına; TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlara uygun ürünleri ve yetkili satış merkezi olarak temsil ettiği tüm seçkin markaları; YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. Üstelik siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak; gerektiğinde özel boy ve ölçülerde teslim etmekteyiz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına, iskele yapı elemanlarından otomotive varıncaya kadar çok farklı sektörlerde kullanım alanları olan sanayi boruları, profiller, saclar, hadde ürünleri, hırdavat ürünleri, ferforje ürünleri gibi çok farklı kategorilerdeki ürünleri tek seferde sipariş edebileceğiniz; güncel fiyat listelerine göre en hesaplı şekilde fiyat teklifi alabileceğiniz en doğru adres olacaktır.

Her türlü siparişiniz, bilgi-döküman ihtiyacınızda ve stok durumu ile ilgili olarak her zaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçeneklerini alabilirsiniz.

Ticarete başladığımız ilk günkü heyecanımızla...

Kaliteli Markalar
Yakup Yılmaz Boru A.Ş.

2024 Yılı Boru Profil Fiyat Listeleri

e-Katalog

Vizyonumuz

Demir Çelik sektöründe oluşan çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin, gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Yılmaz Boru Profil, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır...

Vizyonumuz, önem verdiğimiz ilke ve değerlere bağlı kalarak, tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetleri kusursuzca tamamlayarak demirçelik sektörünün lider kuruluşlarından biri olmaktır.

  • Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir.
  • Ticaretin ruhu, doğruluk, emniyet, yaşanan devri idrak, müşteriye karşı fevkalâde nazik ve terbiyeli davranmaktır.

Bu hususların birinde kusur eden, ticaretin ruhunu hırpalamış, dolayısıyla da kendi kazanç yollarını tıkamış olur. Biz bu bilinçle yola çıktık ve 1993'den beri aynı heyecan ve azimle yürüyoruz ...

Misyonumuz

Çalışanlarımızın motivasyonunu ve müşterilerimizin memnuniyetini birincil konumda muhafaza etmek amacıyla içinde bulunduğumuz demir çelik sektöründe daima ileri teknolojiyi takip ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak misyonumuzdur.

  • Teknoloji ve yeni gelişmeleri takip etmek ve işin her aşamasında uygulamak,
  • Hep daha iyi çalışma koşulları oluşturmak üzere çalışmak,
  • Çalışanları motive ederek verimliliği arttırmak,
  • Düşük maliyetle ve güvenli iş sahaları kurmak,
  • Kaynakları etkin ve verimli kullanmak, olası kayıplardan kaçınmak.
KURUCUMUZ

Yakup Yılmaz

Yakup YILMAZ 1950 yılında Ankara'da doğdu.

Çok genç yaşlarda kendisini zorlu hayat mücadelesinin içinde buldu. İlkokulu Kurtuluş İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul ve liseyi Merkez İmam Hatip Lisesi'nde bitirdi. Üniversite yılları Adana'da geçti. Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

Mezun olduğu yıl İskenderun Demir­Çelik fabrikalarında inşaat mühendisi olarak görevlendirildi. Bir süre bu kurumda vazife aldıktan sonra ticaret hayatına girmeye karar verdi. İstifa ederek Ankara'ya dönüş yaptı.

Orman ürünleri, mobilya, inşaat sektörlerinde farklı işler denedi. 1993 yılında Yılmaz Boru Profili kurdu.

Ticari ahlakından kesinlikle taviz vermeyen, ticaretini doğru ve kurallara uygun yapan Yakup YILMAZ, mükemmelliyetçiliği, dürüstlüğü ve çalışkanlığı kendisine düstur edinmiştir.

Engin ticari bilgi ve tecrübesiyle gelecek nesillere yol gösterici ve yön verici olmuştur. Babacanlığı tatlı dili ve güler yüzüyle insanların takdirini ve beğenisini kazanan Yakup YILMAZ, halen ticarete başladığı ilk günkü heyecanıyla her sabah işinin başındadır.

Konusunda Uzman Ekibi ve Kaliteli Marka Seçenekleri ile ...

Müşteri Memnuniyeti

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;