Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Başvuru Formu

İşe Alım Politikamız

İşe Alım Politikamız

Şirketlerimizde İnsan Kaynakları ihtiyaçları Norm Kadro çalışmaları ile tespit edilir. Yıllık olarak yapılan Bütçe Planlaması içerisinde İnsan Kaynakları Planlaması’ na da yer verilir. İşe alım sürecinde temel amaca hizmet etmek üzere; işbirliği sağlayacak, motivasyonu yüksek, çalışmalarımızı hep ileriye taşıyacak etkin insan kaynağı tercih edilir.

Bu amaç doğrultusunda, işe alım ilanları internet portalı üzerinden yayınlanır ve öz geçmişler aynı sitede oluşturulan başvuru sistemi üzerinden kabul edilir. Kurumsal İnternet sitemiz üzerinden gönderilen öz geçmişler de değerlendirmeye alınır. Başvurular arasından, ihtiyaçlar doğrultusunda aranılan nitelikteki adaylar belirlenmekte ve görüşmeye çağrılmaktadır. Şirketlerimizde oluşan boş pozisyonlar için, ilk etapta, Şirketimiz bünyesinde var olan uygun insan kaynağı araştırılarak değerlendirilir. İçeriden yapılan bu yerleştirmeler ile çalışanların kariyerlerinde sürdürülebilir bir ivme kazanması sağlanır.

İşe alınan çalışanlar için uygun oryantasyon programları hazırlanır. Programlar, İnsan Kaynakları birimleri ile çalışılacak birim arasında oluşturulacak işbirliği ile sunulur. Oryantasyon programında amaç çalışanın işe ve işletmeye uyumunu sağlayarak iş gücü devir oranını azaltmaktır. Bu amaçla çalışana; şirket politikaları, şirketin organizasyon yapısı, sosyal haklar ve sorumluluklar, iş koşulları, iş güvenliği bilgleri verilir. Rotasyon programı uygulamak, çalışanların ilk işe başladıkları dönemler ağırlıklı olmak üzere, çalışanın bilgi birikimini ve deneyimini arttırmak için çalıştığı birimler dışında bağlantılı birimlerde, belirlenmiş sürelerde çalışması sağlanır.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Türk Metal Sanayiinin önde gelenleri arasında var olan ve Demir - Çelik sektöründe her geçen gün yaptığı yatırımlarla kapasitesini artıran şirketimiz, insana yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz değerlerin kalitesini ve gücünü artırma konusunda, tüm çalışanlarımıza kariyer hedeflerinde titizlikle destek vermekte ve insan kaynakları alanında ana ilke haline getirmektedir.

Çalışanlarımıza öncelikle sahiplik duygusunu, sürekli gelişime açık olmayı, sorumluluk bilincini ve işini severek yapmayı hem kendine hem işyerine değer katacak şekilde başarılı bireyler olmaya teşvik ederek sürekli ve bilinçli eğitim programlarıyla desteklemekteyiz.

İnsan Kaynakları Departmanı

Satiye KARAGÖZOĞLUİnsan Kaynakları Uzmanı
GSM

satiye@yilmazboru.com

Adres

Ostim Osb 1235 Sokak No:49,51,53 Yenimahalle/Ankara

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;