Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Trapez Saclar

Saclar

  • İlgili Normlara Uygun
  • Özel Ölçü Sipariş Edilebilir
Hemen Teklif Al

Saclar kategorisinde yer alan Trapez Saclar malzeme talebiniz ile ilgili olarak tüm seçkin markaların ilgili TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarına uygun ürünlerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Yassı Sac Malzemeler; istenilen sac kalitelerinde sipariş edilebilen, levha halinde demir çelik ürünleridir. Metal işleme yöntemleri ve çeşitli şekillerde kesilir veya bükülebilir malzemelerdir. Kalınlıkları önemli ölçüde değişebilir; aşırı ince tabakalar folyo veya yaprak olarak kabul edilir ve 6 mm'den (0.25 inç) daha kalın parçalar plaka çelik veya yapısal çelik olarak kabul edilir.   

SAC kategorisinde yer alan tüm standart ve normlardaki sac ürünlerini, YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere zamanında ve hızla tedarik ve sevk  etmekteyiz. Standartlara uygun olarak imal edilen tüm dkp ve siyah sacları, hrp, trapez, rulo, boyalı ve/veya baklavalı sacları; plaka ve rulo şeklinde, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre perakende veya toptan olmak üzere sevkiyat yapmaktayız. 

Özellikle imalat sanayi başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan sacları; ölçü ve ağırlıklarında et kalınlığı(mm) değerlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım alanına göre, iş sağlığı ve güvenliği açısından da seçimini yaptığınız ürünün mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan et kalınlığındaki sac seçilmelidir.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına, imalat sanayinden otomotive varıncaya kadar çok farklı kullanım alanları olan yassı sac malzemelerin; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve avantajlı şekilde sizlere fiyat teklifi olarak sunmaktayız. 

Yassı Sac Malzemelerin kullanım alanına uygun olarak belirli büyüklüklerdeki siparişlerinizde istenilen ebatlarda rulo, plaka olarak özel ölçüde üretilebilmektedir. Siyah, rulo, baklavalı vb. tüm seçenekler ve stok durumu ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Saclar kategorisinde yer alan Trapez Saclar ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. Trapez Saclar ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Trapez Saclar için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;