Borular - Boyalı Borular satış fiyatı ve teknik özellikleri
Yakup Yılmaz Boru Profil Sac Demir Hadde Satış Siteler Ostim
  • Boyalı Borular

    Borular

TEKLİF FORMU


Borular kategorisinde yer alan Boyalı Borular malzeme talebiniz ile ilgili olarak  tüm seçkin markaların ilgili TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarına uygun ürünlerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara uygun olarak imal edilen tüm sanayi boruları, paslanmaz çelik boruları, siyah borular, galvanizli boruları, boyalı tip boruları, doğalgaz boruları ve kazan boruları gibi boru çeşitlerini, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak teslim etmekteyiz.

Borular kategorisindeki ürünlerin ölçü ve birim ağırlıklarında; boru dış çapı (mm) ve et kalınlığı(mm) değerlerine göre değişkenlik gösterdiğini  dikkate almak gerekir. İş sağlığı ve güvenliği açısından,  seçimini yaptığınız malzemenin mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan boru kesiti ve et kalınlığındaki malzemeyi seçmelisiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına, iskele yapı elemanlarına varıncaya kadar çok farklı kullanım alanları olan boruların; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak sunmaktadır. 

Borular, kullanım alanına uygun olarak belirli büyüklüklerdeki siparişlerinizde istenilen ölçüde üretilebilmektedir. Boyalı, siyah, galvanizli vb. seçenekler ve stok durumu ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Borular kategorisinde yer alan Boyalı Borular ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.


YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; Boyalı Borular ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Boyalı Borular için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.