Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Sanayi Boruları

Borular

  • Galvanizli Tedarik Edilebilir
  • Boyalı Tedarik Edilebilir
  • İlgili Normlara Uygun
  • Özel Ölçü Sipariş Edilebilir
Hemen Teklif Al

Borular kategorisinde yer alan Sanayi Boruları malzeme talebiniz ile ilgili olarak  tüm seçkin markaların ilgili TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarına uygun ürünlerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara uygun olarak imal edilen tüm sanayi boruları, paslanmaz çelik boruları, siyah borular, galvanizli boruları, boyalı tip boruları, doğalgaz boruları ve kazan boruları gibi boru çeşitlerini, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak teslim etmekteyiz.

Borular kategorisindeki ürünlerin ölçü ve birim ağırlıklarında; boru dış çapı (mm) ve et kalınlığı(mm) değerlerine göre değişkenlik gösterdiğini  dikkate almak gerekir. İş sağlığı ve güvenliği açısından,  seçimini yaptığınız malzemenin mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan boru kesiti ve et kalınlığındaki malzemeyi seçmelisiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına, iskele yapı elemanlarına varıncaya kadar çok farklı kullanım alanları olan boruların; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak sunmaktadır. 


Borular kategorisinde yer alan Sanayi Boruları ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. Sanayi Boruları ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Sanayi Boruları için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;