Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Sandviç Paneller

Sandviç Paneller

  • Galvanizli Tedarik Edilebilir
  • Boyalı Tedarik Edilebilir
  • İlgili Normlara Uygun
  • Özel Ölçü Sipariş Edilebilir
  • EPS-XPS Köpük Dolgulu
  • Taşyünü Dolgulu
  • Çatı Panelleri
  • Cephe Panelleri
  • Soğuk Oda Panelleri
Hemen Teklif Al

Sandviç Paneller kategorisinde yer alan çatı ve cephe kaplama ürünlerinde ve aksesuarlarında, tüm seçkin markaların TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarında üretilen ürün ve modellerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.  olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara ve ilgili normlara uygun olarak imal edilen galvanizli sac ürünleri, boyalı panel ürünleri, alüminyum ürünleri, çatı kaplama ürünleri gibi tüm çatı ve cephe kaplama panelleri ve aksesuarlarını siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre perakende veya toptan olmak üzere satış yapmaktayız.

Özellikle yapıların cephe ve çatıları için kullanılan; fabrikalar başta olmak üzere yaşamın her alanında kullanım imkanı olan, 3 hadveli, 5 hadveli, mebranlı, CTP'li veya PET'li vb gibi soğuk depo, çatı, cephe panel ürünlerinin ölçü ve ağırlıklarında sizlere katalog değerlerine göre birim ağırlıkları paylaşılmaktadır. Kullanım alanına ve üstleneceği fonksiyona göre, iş sağlığı ve güvenliği açısından en uygun seçimi yapabilmeniz için ilgili panel ürünü ve aksesuarlarının mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan ebat ve et kalınlığındaki sandviç panel ürünü seçilmelidir.

Sandviç Panel grubu; ürünlerde farklı hadve, kalınlık ve özelliklerde üretimler mevcuttur.

Özellikle fabrika yapılarında yaygın olarak kullanılan sandviç panel ürünlerinde; sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve maksimum iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak hizmet vermektedir.

Stok durumu ve farklı modellerdeki tüm ürünler ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Sandviç Paneller kategorisinde yer alan Sandviç Paneller ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. Sandviç Paneller ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Sandviç Paneller için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;