Yakup Yılmaz Boru Profil Sac Demir Hadde Satış Siteler Ostim
Yakup Yılmaz Boru, Sac Ağırlık Hesaplama ve Fiyat Teklifi Alma Formu

SAC | TEKLİF ALIMI


Teklif talebiniz ile ilgili olarak bize göndereceğiniz bu form sonrasında size detaylı bir şekilde teklif ve bilgilendirme yapılacaktır.

Bize sipariş etmek istediğiniz veya teklif alımı yapmak istediğiniz tüm ürün kategorilerinde yer alan malzemeler hakkında en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sektördeki tüm ürün seçenekleriyle ilgili, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Hızla büyüyen ve rekabetin çokca olduğu sektörünüzde artık en uygun maliyetlerle ürün alımı yapmak için bizimle tanışmalısınız.

GÜNLÜK SAC PLAKA FİYATLARI ve PROFİL FİYATI İSKONTOLARI

Sac Fiyatı - Sac Plaka Fiyat Listesi, Siyah Kutu Profil Fiyat Listesi (boyasız) ve Boyalı Demir Profil Fiyatları indirimli güncel iskontoları ve maliyetlerini de sitemizden takip edebilirsiniz.

FORM BAŞVURU BİLGİLERİ

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Siparişi banka havale/eft yoluyla ödemek üzere teklif istiyorum.
Siparişi nakit/peşin ödeme yöntemiyle ödemek üzere teklif istiyorum.
Siparişi kredi kartı ile ödemek üzere teklif istiyorum.

TALEBİNİZ İLE İLGİLİ DETAY AÇIKLAMA VE ÖZEL İSTEKLER

Yassı Sac - DKP Sac - Siyah Sac Ağırlık ve Teklif Talebi


SACLAR; istenilen sac kalitelerinde sipariş edilebilen, levha halinde demir çelik ürünüdür.
Metal işleme ve çeşitli şekillerde kesilir veya bükülebilir. Kalınlıklar önemli ölçüde değişebilir; aşırı ince tabakalar folyo veya yaprak olarak kabul edilir ve 6 mm'den (0.25 inç) daha kalın parçalar plaka çelik veya yapısal çelik olarak kabul edilir.
SAC kategorisinde yer alan tüm seçkin markaları ve TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlara uygun ürünleri YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. Standartlara uygun olarak imal edilen tüm dkp ve siyah sac plaka ağırlıkları tablosu, hrp, trapez, rulo, boyalı ve/veya baklavalı sac çeşitlerini siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olmak üzere sizlere sevkiyat yapmaktayız.
Özellikle imalat sanayi başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan sacları; ölçü ve ağırlıklarında et kalınlığı(mm) değerlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım alanına göre, iş sağlığı ve güvenliği açısından da seçimini yaptığınız ürünün mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan et kalınlığındaki sac seçilmelidir.