Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Lazer Kesim İşleri

Lazer Kesim

  • Seri Üretim İşbirliği İmkanı
  • Bilgisayarda Kesim Planlaması
  • Temiz ve Hatasız Kaliteli Kesim
Hemen Teklif Al

LAZER Kesim hizmeti, karbondioksit gazına elektrik akımının verilmesi sonucunda elde edilen lazer ışını, endüstriyel üretim kategorisinin her bölümünde kullanılmaktadır.  YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.  olarak, sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bu hizmeti de sağlamaktayız. Birçok farklı amaç için kullanılan lazer teknolojisi, son dönemlerde plakları kesmek amacı ile ya da malzemelerin en iyi şekilde kesim planının sağlanması dolayısıyla veya normalde kesilmeyen birçok malzemenin bu yöntemle kolay bir şekilde kesilebilmesi gibi pekçok nedenlerle tercih edilmeye başlanmıştır.

Helyum ile azot gazının da karbondioksit gazına eklenerek elde edilen bu ışın ile farklı tezgâhlarda metal kesim işlemleri yapılmaktadır.  Teknolojinin sürekli gelişmesi ve bu gelişmelerin hemen her alanda görülmesi ile beraber lazer ışınlarını da elde etmenin yolları kolay bir hale gelmiştir.  Üretim hatalarının ortadan kaldırılması ve bu sayede firmanın fire oranının düşerek kar oranının artması nedeni ile bu teknoloji sık sık tercih edilmektedir.  

Özellikle imalat sanayisinde kullanılan sac, paslanmaz çelik, yumuşak çelik, aluminyum plaka gibi malzemelerin kesilmesinde, sanayi ve endüstri alanında birçok malzeme kesilmesi işlemlerinde, metal ürünlerin yanı sıra mdf, ahşap, pleksi, aluminyum gibi malzemelerin herbirinin kesilmesinde tüm lazer teknolojisi hizmetini; sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak; işin türüne, malzemesine göre en uygun kesim ücretimiz ile, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren en hesaplı şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. 

Her çeşit lazer kesimi hizmetinde her zaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Lazer Kesim kategorisinde yer alan Lazer Kesim İşleri ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. Lazer Kesim İşleri ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Lazer Kesim İşleri için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;