Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Hırdavat Malzemeleri

Hırdavat Ürünleri

  • İlgili Normlara Uygun
Hemen Teklif Al

Hırdavat Grubu Ürünleri kategorisinde yer alan nalbur-hırdavat, makinalar vb. ürünlerinde ve aksesuarlarında, tüm seçkin markaların TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarında satılan ürün ve markalarında YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.  olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Özellikle imalat sanayisinde kullanılan nalbur & hırdavat ürünleri başta olmak üzere kaynak elektrotları, menteşeler, denge bilyaları, makaralar, ferforje sürgüler, kilitler, aşındırıcı taşlar, kesici taşlar, vida çeşitleri, soketler, boya, antipas, tiner, gazaltı kaynak telleri, kaynak makinaları, maske, cam ve eldiven gibi tüm Hırdavat ürünlerinde; sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve maksimum iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak hizmet vermektedir.

Her çeşit hırdavat ürünleri stok durumu ve modelleri ile ilgili tüm ürünler için herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Hırdavat Ürünleri kategorisinde yer alan Hırdavat Malzemeleri ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. Hırdavat Malzemeleri ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Hırdavat Malzemeleri için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;