Nasıl yardımcı olabiliriz? 444 0 245

Yuvarlak Demir

Hadde Ürünleri

  • İlgili Normlara Uygun
  • Özel Ölçü Sipariş Edilebilir
Hemen Teklif Al

Hadde Ürünleri kategorisinde yer alan YUVARLAK DEMİR malzemesi alımlarınız ile ilgili olarak; tüm seçkin markaların TSE, DIN, BS, ISO vb. tüm standartlarında ve normlara uygun ürünlerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara uygun olarak imal edilen bu malzemeleri, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak teslim etmekteyiz.

Hadde ürünleri ölçü ve ağırlıklarında ölçü (mm) ve et kalınlığı(mm) değerlerine göre birim ağırlıklarında değişkenlik gösterdiğini  dikkate almak durumundasınız. İş sağlığı ve güvenliği açısından seçimini yaptığınız ürünün mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan kesiti ve et kalınlığındaki malzemeyi seçmelisiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına pek çok sektörde çok farklı kullanım alanları olan bu hadde ürünlerini güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı şekilde sizlere fiyat teklifi olarak sunmaktayız. 

Hadde ürünlerini kullanım alanına uygun olarak belirli büyüklüklerde siparişlerinizde, imalat imkanı var ise istenilen ölçüde üretimi de yapılabilmektedir. Tüm seçenekler ve stok durumu ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Hadde Ürünleri kategorisinde yer alan Yuvarlak Demir ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.

YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. Yuvarlak Demir ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Yuvarlak Demir için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz SMS olarak almak için;

Profil piyasalarındaki gelişmeleri ücretsiz E-POSTA olarak almak için;