Profiller - Boyalı Profiller satış fiyatı ve teknik özellikleri
Yakup Yılmaz Boru Profil Sac Demir Hadde Satış Siteler Ostim
  • Boyalı Profiller

    Profiller

TEKLİF FORMU


Profiller kategorisinde yer alan Boyalı Profiller malzeme talebiniz ile ilgili olarak  tüm seçkin markaların ilgili TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarına uygun ürünlerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara uygun olarak imal edilen tüm dikdörtgen profiller, kare profiller, boyalı ve konstrüksiyon profilleri, özel kesitli profiller, oval ve D profiller gibi profil çeşitlerini, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak teslim etmekteyiz.

Profiller kategorisindeki ürünlerin ölçü ve birim ağırlıklarında; profil ebatları (mm) ve et kalınlığı(mm) değerlerine göre değişkenlik gösterdiğini  dikkate almak gerekir. İş sağlığı ve güvenliği açısından,  seçimini yaptığınız malzemenin mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan profil kesiti ve et kalınlığındaki malzemeyi seçmelisiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına, iskele yapı elemanlarından otomotive varıncaya kadar çok farklı kullanım alanları olan profillerin; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak sunmaktadır. 

Profillerin kullanım alanına uygun olarak belirli büyüklüklerdeki siparişlerinizde istenilen ölçüde üretilebilmektedir. Boyalı, siyah vb. seçenekler ve stok durumu ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Profiller kategorisinde yer alan Boyalı Profiller ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.


YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; Boyalı Profiller ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Boyalı Profiller için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.