İnşaat Demirleri - İnşaat Demiri satış fiyatı ve teknik özellikleri
Yakup Yılmaz Boru Profil Sac Demir Hadde Satış Siteler Ostim
  • İnşaat Demiri

    İnşaat Demirleri

TEKLİF FORMU


İnşaat Demirleri kategorisinde yer alan tüm inşaat demiri malzemelerinde, ilgili TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarında satışa sunulan malzemelerde YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.  olarak sizlere en uygun demir fiyatları ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Özellikle inşaat yapı sektöründe ve imalat sanayisinde kullanılan 8mm, 10mm, 12mm ila 32 mm aralığında yaygın kullanılan inşaat demiri ürünleri başta olmak üzere; sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak; güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve maksimum iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak hizmet vermekteyiz.

Her çeşit inşaat demiri alımlarınızda, fizibilite çalışmalarınızda; stok durumu ve çeşitleri; teslim süreleri ile ilgili tüm çalışmalarınızda herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


İnşaat Demirleri kategorisinde yer alan İnşaat Demiri ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.


YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; İnşaat Demiri ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

İnşaat Demiri için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.