Yakup Yılmaz Boru Profil AŞ - YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.
Yakup Yılmaz Boru Profil AŞ
Yakup Yılmaz Boru Profil AŞ

Yakup Yılmaz Boru Profil AŞ

1993 yılında Yakup YILMAZ tarafından kurulmuştur. Demir çelik sektöründe  faaliyet gösteren firmamız; sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendiren, rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış, ticari ahlakından ve kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren anlayışıyla sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

Demir Çelik Sektöründe, ticaretini doğru ve kurallara uygun yapan; dürüstlüğü ve çalışkanlığı kendisine düstur edinen bir firmadır.  YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden; Güven, Kalite ve Sektördeki En İyi Hizmet prensibiyle dünden bugüne ilk günki heyecanla hizmet veren firmamız, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olup, artan ürün ve hizmet yelpazesiyle siz değerli müşteri ve dostlarımıza en uygun hizmeti vermeye devam etmektedir.

1993 yılında kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.

Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş., siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.

             Ticarete başladığımız ilk günkü heyecanımızla...

        YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş., müşterilerimizi ve onların beklentilerini tüm süreçlerimizin merkezinde tutar, haklarını gözetir ve onlara değer katan anlayışıyla boru profil malzemelerinden hadde ürünlerine; yassı sac malzeme tedariğinden lazer kesim hizmetine varıncaya kadar en hesaplı alışverişin adresi ve diğer hizmetleri de dahil en doğru çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerine Ankara Siteler merkez ve depo, şubelerinden destek olmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen, güncel gelişmeleri yakından takip eden; yenilikçi ve çevreye duyarlı YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş., müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet veren bir firmadır.

       Türkiye'nin her tarafına; TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlara uygun ürünleri ve yetkili satış merkezi olarak temsil ettiği tüm seçkin markaları; YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. Üstelik siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak; gerektiğinde özel boy ve ölçülerde teslim etmekteyiz.

       Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına, iskele yapı elemanlarından otomotive varıncaya kadar çok farklı sektörlerde kullanım alanları olan sanayi boruları, profiller, saclar, hadde ürünleri, hırdavat ürünleri, ferforje ürünleri gibi çok farklı kategorilerdeki ürünleri tek seferde sipariş edebileceğiniz; güncel fiyat listelerine göre en hesaplı şekilde fiyat teklifi alabileceğiniz en doğru adres olacaktır. 

    Her türlü siparişiniz, bilgi-döküman ihtiyacınızda ve stok durumu ile ilgili olarak her zaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçeneklerini alabilirsiniz. 

Konusunda Uzman Ekibi ve Kaliteli Marka Seçenekleri ile ... YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.