Hadde Ürünler - HEA satış fiyatı ve teknik özellikleri
Yakup Yılmaz Boru Profil Sac Demir Hadde Satış Siteler Ostim
  • HEA

    Hadde Ürünler

TEKLİF FORMU


Hadde Ürünleri kategorisinde yer alan HEA malzemesi alımlarınız ile ilgili olarak; tüm seçkin markaların TSE, DIN, BS, ISO vb. tüm standartlarında ve normlara uygun ürünlerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara uygun olarak imal edilen bu malzemeleri, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, perakende ve toptan olarak teslim etmekteyiz.

Hadde ürünleri ölçü ve ağırlıklarında ölçü (mm) ve et kalınlığı(mm) değerlerine göre birim ağırlıklarında değişkenlik gösterdiğini  dikkate almak durumundasınız. İş sağlığı ve güvenliği açısından seçimini yaptığınız ürünün mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan kesiti ve et kalınlığındaki malzemeyi seçmelisiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; inşaat sektöründen çelik konstrüksiyon uygulamalarına pek çok sektörde çok farklı kullanım alanları olan bu hadde ürünlerini güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı şekilde sizlere fiyat teklifi olarak sunmaktayız. 

Hadde ürünlerini kullanım alanına uygun olarak belirli büyüklüklerde siparişlerinizde, imalat imkanı var ise istenilen ölçüde üretimi de yapılabilmektedir. Tüm seçenekler ve stok durumu ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Hadde Ürünler kategorisinde yer alan HEA ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.


YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; HEA ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

HEA için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.