Ferforje Ürünleri - Ferforje Balkonlar satış fiyatı ve teknik özellikleri
Yakup Yılmaz Boru Profil Sac Demir Hadde Satış Siteler Ostim
  • Ferforje Balkonlar

    Ferforje Ürünleri

TEKLİF FORMU


Ferforje Balkon ürünlerinde, tüm seçkin markaların TSE, DIN, BS, ISO vb tüm standart ve normlarında üretilen modellerini YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.  olarak sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sağlamaktayız. 

Standartlara ve ilgili normlara uygun olarak imal edilen motif, pano, cumba, boğumlu demirler ve parçalar, halkalar, rozetler, mızraklar, topuzlar, yapraklar, küpeşte ve kelepçeler, kapı ve merdiven üstü , merdiven başlıkları gibi tüm dekoratif ferfoje grubu ürünleri ve aksesuarlarının modellerini siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre perakende veya toptan olmak üzere satış yapmaktayız.

Özellikle dekoratif amaçlı olarak yaşamın her alanında kullanılan, ferforje balkonlar, ferforje korkuluklar, ferforje kapılar, ferforje merdivenler, ferforje pencereler gibi ürünlerin ölçü ve ağırlıklarında kullanılan hammaddenin ebat (mm) ve et kalınlığı(mm) değerlerine göre birim ağırlıkları değişkenlik göstermektedir. Kullanım alanına ve üstleneceği fonksiyona göre, iş sağlığı ve güvenliği açısından en uygun seçimi yapabilmeniz için ilgili ferforje ürünün mukavemet ve statik değerlerine göre en uygun olan kesitli ve et kalınlığındaki ferforje ürün seçilmelidir.

Ferforje grubu; ürünlerde farklı çelik kalitelerinde hammadde kullanımı ve farklı metotlarda üretimleri mevcuttur.

Özellikle dekoratif amaçlı olarak yaşamın her alanında; balkonlar, korkuluklar, kapılar, merdivenler, pencereler gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. ; ferforje ürünlerinde güncel fiyat listelerini dikkate alarak en hesaplı ve maksimum iskontolu şekilde sizlere fiyat teklifi olarak hizmet vermektedir.

Stok durumu ve farklı modellerdeki ferforje ürünler ile ilgili herzaman çağrı merkezimizi 444 0 245 arayabilir ve en uygun fiyat seçenekleri alabilirsiniz. 


Ferforje Ürünleri kategorisinde yer alan Ferforje Balkonlar ürünümüzle ilgili olarak her türlü lojistik destek sağlamaktayız.


YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş. olarak bizlerden standartlara uygun ve istenilen özelliklerde ürünleri hızla teslim alabilirsiniz.

Sözleşmelere uygun ve zamanında teslim prensibiyle hareket eden YAKUP YILMAZ BORU PROFİL A.Ş.; Ferforje Balkonlar ürünümüzle ilgili olarak opsiyonel tüm seçenekleri de tedarik edebileceğiniz her zaman arayabileceğiniz, güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Ferforje Balkonlar için en uygun ve iskontolu fiyat seçenekleri için teklif talep formu ile bize hemen yazabilirsiniz.